Systém vnitřních zásad od nás

V případě, že chcete mít jistotu splnění povinnosti vypracovat Systém vnitřních zásad a Hodnocení rizik v písemné podobě a nehodláte nic riskovat, připravili jsme pro vás službu "Systém vnitřních zásad od AML systems". Nejenže obdržíte profesionální systém vnitřních zásad, ale tato služba vám také v maximální možné míře ulehčí zavedení odpovídajících postupů.

 


Pro koho je tato služba určena

Obstarat si, schválit a uplatňovat systém vnitřních zásad a Hodnocení rizik v praxi (a to vše v písemné poodbě) některým typům osob ukládá § 21 a 21a zákona proti praní špinavých peněz (č. 253/2008 Sb.). Více informací o této povinnosti naleznete ZDE.

Profesionální systémy vnitřních zásad v písemné podobě dodáváme již několik let, a tudíž máme dostatek zkušeností i s vaším oborem podnikání. Služby "Systém vnitřních zásad od AML systems" nejčastěji využívají následující klienti:

 • směnárenské subjekty všech velikostí
 • realitní kanceláře
 • poskytovatelé platebních služeb
 • kasina
 • daňoví poradci a účetní kanceláře
 • zakladatelé firem a virtuální sídla.

Při poskytování služby "Systém vnitřních zásad od AML systems" jsme velmi flexibilní a dokážeme vyhovět komukoliv, kdo:

 • právě vstupuje do podnikání v "regulované oblasti" a potřebuje nový systém vnitřních zásad v písemné podobě
 • obdržel od FAÚ nebo jiného správního orgánu upozornění na nedostatky v systému vnitřních zásad a bylo mu uloženo je odstranit
 • podniká v "regulované oblasti" již delší dobu, AML povinnosti včetně systému vnitřních zásad úplně nebo zčásti zanedbal a nyní chce sjednat nápravu (včetně urgentní pomoci)
 • není si zcela jist správností a kompletností systémem vnitřních zásad, který doposud používá a potřebuje ho nahradit novým.

Co tato služba zahrnuje a jak probíhá její poskytnutí

 1. Poté, co se rozhodnete této služby využít, vás bude kontaktovat specialista, který bude zodpovědný za váš projekt. Vybereme jej podle oboru vašeho podnikání.
 2. Specialista si s vámi buď domluví osobní schůzku, nebo bude s vámi komunikovat po celou dobu telefonicky, abychom ušetřili váš čas. Vyžádá si od vás údaje nezbytné pro poskytnutí služby, nebude požadovat žádné citlivé údaje (např. obrat, bezpečnost). Na jejích základě vyhodnotí vaši situaci a vysvětlí vám, jaký bude další postup.
 3. Podle poskytnutých informací do 5-ti pracovních dnů sestaví pracovní verzi vašeho systému vnitřních zásad - tj. textovou část a přílohu (seznamy nebo přehledy a formuláře). Tuto prvotní verzi vám odešle emailem k nahlédnutí a vyčká na vaše případné dotazy nebo obsahové připomínky, které budou zapracovány do finální verze.
 4. Nakonec Vám zašleme finální verzi Systémemu vnitřních zásad a fakturou. Dokumenty doručujeme v PDF formátu, abyste je mohli uchovávat a kdykoliv tisknout pro vaši potřebu.
 5. K tomu obdržíte i přesný návod jak postupovat dál. V případě vašich doplňujících otázek je specialista rád operativně zodpoví.

Kolik Systém vnitřních zásad od AML systems stojí

Cenu vašeho systému vnitřních zásad si můžete spočítat ZDE.

V případě, že provozujete několik činností regulovaných zákonem proti praní špinavých peněz současně, váš systém vnitřních zásad by měl zahrnovat všechny. Typickým příkladem je kombinace kasino a směnárna nebo realitní činnost a poskytování sídla právnické osobě. V tomto případě je nezbytné cenu služby kalkulovat samostatně. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Máte další otázky?

Rádi vám na ně odpovíme. Zkuste využít kontaktní formulář v zápatí stránky nebo nás můžete zastihnout na telefonních číslech uvedených v sekci kontakty.

 

Podrobnější informace ke stažení

PDF iconSystém vnitřních zásad od AML systems

Informace o službě, která vám zabezpečí profesionální systém vnitřních zásad a další.

 

PDF iconSystém vnitřních zásad - informace

Informace o systému vnitřních zásad podle § 21 zákona č. 253/2008 Sb.

 

PDF iconKonzultace a asistence od AML systems

Informace o službě, která řeší neobvyklé a výjimečné situace související s AML zákonem.

 

PDF iconZákon č. 253/2008 Sb. proti praní peněz

Platný zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.


 


 

AML systems
tel.: +420 775 647 104
tel.: +420 774 883 088
e-mail: info@amlsystems.cz
skype: amlsystems
Odeslat